Accessoires / Rookhout / Rookhout Chunks / Rookhout Chunks Appel – B&B
€17,95
Tijdelijk niet leverbaar
Tijdelijk niet leverbaar
1-2 werkdagen in huis
€1.349,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.349,00.€1.149,00Huidige prijs is: €1.149,00. -15% korting
Nog 4 op voorraad 3-4 werkdagen levertijd
€549,00
Appelhout, de meest bekende fruitsoort, staat bekend om een zoet-fruitige rook, meestal met een vleugje zoetheid. Gebruik deze chunks bij een slowcook sessie, bij het langzaam garen dringen de smaken echt goed door.
Perfect bij: Varken, gevogelte, vis, wild en lam
De natte toepassing:
Voor de vochtige en smaakvolle rook laat je de blokken minstens 30 minuten weken in water. Giet af en plaatst 3 of 4 stukken direct op de hete kolen.
De droge toepassing:
Voor een rustige rookafgifte plaats je 3 of 4 stukken direct op de hete kolen. Laat de stukjes ontbranden en gebruiken een tang om ze naar de zijkant te verplaatsen. Zo kunnen de stukjes langzaam op smeulen zonder op te vlammen.
Houtsoort | Appel |
---|---|
Past goed bij | Gevogelte, Lam, Rund, Varken, Vis, Wild |
Rookaroma | Subtiel |
Soort rookhout | Chunks |
HETZELFDE, MAAR DAN ANDERS...
Doe onze online kamado cursus, haal je examen, upload je certificaat, en je krijgt 10 jaar extra garantie t.w.v 250,- op jouw Pro kamado. Meer weten? Check de voorwaarden.